Як це працює

 ТранСорб Технологія

ТранСорб™ Технологія — це новий унікальний комплекс компонентів, розроблений науковцями компанії Монсанто після 7 років інтенсивних досліджень і тестів тисяч хімічних сполук та їх комбінацій.

ТранСорб™ Технологія діє значно краще, ніж більшість допоміжних поверхнево-активних речовин, які лише покращують покриття поверхні бур’яну гербіцидом.

ТранСорб™ Технологія запатентована компанією Монсанто як високоефективна система транспортування гліфосату по рослині. Вона гарантує найвищу ефективність та більш стабільну дію гліфосату в різних умовах і, особливо, в умовах стресу рослин.

Як діє ТранСорб™ Технологія

 •  ТранСорб™ Технологія дає можливість розчиняти восковий шар, який вкриває листя, проникати препарату через кутикулу. ТранСорб™ Технологія також сприяє більш ефективному транспортуванню гліфосату в рослині. В результаті більше діючої речовини потрапляє безпосередньо в кореневу систему. Це особливо важливо для рослини в умовах стресу і в боротьбі зі злісними бур’янами, що важко викорінюються. Менше ніж за одну годину 75% гліфосату поглинається рослиною, а за 2,5 години засвоюється 90%. Значно більше гліфосату (на 100%) транспортується в кореневу систему. Це особливо важливо в стресових погодних умовах, ефективність препарату менше залежить від високої та низької температури, посухи, та перезволоження, можна працювати по росі.
 •  ТранСорб™ Технологія містить ліпофільні компоненти. Це сприяє швидкому розчиненню жирів та проникнення гліфосату через шар воску і жиру, що вкривають поверхню листя, одразу після застосування препарату.
 •  ТранСорб™ Технологія сприяє більш якісному розподілу робочої рідини по поверхні рослини, гарантуючи її 100%-е покриття. Збільшена площа контакту краплин гербіциду з рослиною сприяє його оптимальному проникненню.
Cканування на електронному мікроскопі
Cканування на електронному мікроскопі
 •  Завдяки Трансорб™ Технології, Раундап Макс забезпечує більш швидке поглинання та покращений переніс по рослині.
 •  Менша залежність від погодних умов та інших факторів:
  • дощу, роси, низьких температур, механічних обробок грунту,
  • «складних» бур`янів.
 •  Навіть при складних погодних умовах, Ви можете бути певними у високій ефективності препарату.
 •  Менше затримок та більше впевненості в продукті.

Задай питання експерту